Vydělávání peněz přes internet láká stále více lidí a webové stránky, které to umožňují, se lidem dnes už samy nabízejí. Rozlišit důvěryhodné a podvodné projekty je ale poměrně obtížné. Mnoho projektů navíc vyplácí provize za členy, které do systému přivedete. Některé internetové recenze tak nejsou objektivní a snaží se vás pouze nalákat k registraci.
Naším cílem je vytvořit internetový magazín, na kterém najdete kvalitní a nezávislé recenze nejznámějších a nejvyhledávanějších projektů. Při vytváření recenzí se zaměřujeme na to, jak projekty fungují, jaký je ohlas klientů a jakou mají budoucnost. Zároveň se snažíme upozornit na rizika, která jsou spojena zejména s investičními projekty.

O autorovi

Autorem webu je Michal Pokorný, který se začal zajímat o vydělávání na internetu již před několika lety. Postupně vyzkoušel všechny možné i nemožné výdělečné systémy a postupy. Zkušenosti, které tímto nabyl, se rozhodl publikovat na tomto webu. Michal je přesvědčen, že jeho rady pomohou i dalším, kteří se o vydělávání na internetu zajímají.

Kontakt

Máte námět na výdělečný systém, o kterém jsme zatím nepsali? Dejte nám vědět na emailové adrese info@vydelejpenize.com nebo prostřednictvím kontaktního formuláře v sekci kontakt.